[ZAMKNIĘTE] Nie mogę wejść na server.
Gdy wybiorę wasz server nacisne dołącz zaczyna sie  ściągać mapa i wszystkie te rzeczy i gdy jest juz prawie koniec wywala mnie do pulpitu bez wyswietlenia jakiegokolwiek komunikatu.Dzieje sie tak tylko na tym serverze.
Będę szczery, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Jeśli możesz to wejdź do głównego folderu gry. U mnie:
Kod:
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\GarrysMod
powinieneś mieć tam pliki dump crash, coś takiego. Usuń je, wejdź na serwer, jeśli scrashuje powinieneś mieć tam 1 plik. Dodaj go jako załącznik tutaj.
Jeśli sobie nie będziesz mógł poradzić zaproś na skype: kamilus.2001
Ale spam...

Tak się nie otwiera pliku dump.. Microsoft Visual Studio do tego służy, i nie tylko do tego.
Sorry nie wiedziałem.
Czemu ten log jest z innego serwera? 193.110.121.73:27015 <-- to nie ip serwera prophunt xD

Jeśli możesz, dodaj mnie na skype: kamilus.2001 lub na steam: K4M1s. Spróbuję Ci pomóc na priv.
Ok.Otworzyłem to tym visual studio.Dodaje to na google drive ponieważ w załączniku sie nie da  https://drive.google.com/open?id=0B_ZV9f...nBldXV0dVU
Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez Moderatora / Administratora.

Powód: Pomoc została udzielona.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Ekipa EverGames.pl

Wróć do góry EverGames.pl